راهنمای خرید

۱- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید محتوای هر فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده، نه کمتر و نه بیشتر.

۲- در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل نشدید مشخصات خرید خود را از طریق برگۀ تماس با ما برای ما ارسال کنید تا فایل را برای شما ارسال کنیم.

۳- در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از فیل.تر ش.کن  استفاده نکنید.

۴- پس از پرداخت، شماره تراکنش را تا زمان دانلود فایل ذخیره کنید.

۵- در صورت برخورد با هر گونه مشکل از طریق برگۀ تماس با ما اطلاع‌رسانی کنید تا در اسرع‌وقت با شما تماس گرفته‌شود.

پرسش‌های رایج:

روش دانلود فایل چگونه است؟
بعد از پرداخت آنلاین توسط کارت‌های بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل مورد نظر برای شما نمایش داده می‌شود  و قابل دانلود خواهد بود. لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

از کدام کارت‌های بانکی می توانم پرداخت کنم؟
تمام کارت‌های بانکی تحت شتاب مورد پذیرش هستند.

مبلغ را پرداخت کرده‌ام اما لینک دانلود را دریافت نکرده‌ام؟
به قسمت تاریخچه سفارشات در اکانت خود مراجعه کنید. در صورت پابرجا بودن مشکل از طریق برگۀ تماس با ما اطلاع‌رسانی کنید تا در اسرع‌وقت با شما تماس گرفته‌شود.

مبلغ از حساب من کسر شده اما در فروشگاه پرداختی انجام نشده است؟
خرید اینترنتی دو مرحله است. مرحله اول پرداخت وجه در صفحه بانک و کسر مبلغ از حساب شما و مرحله دوم بازگشت به فروشگاه و دریافت تائیدیه پرداخت و مشاهده لینک دانلود. دقت کنید کسر مبلغ از حساب شما و حتی دریافت پیامک بانک که ذکر کرده است مبلغ از حساب شما کسر شده به معنی پرداخت کامل و قطعی نیست. اگر شما به هر دلیلی مانند بروز خطا، قطع شدن اینترنت، بستن پنجره یا موارد مشابه به فروشگاه برنگشتید و رسید پرداخت و لینک دانلود را مشاهده نکردید یعنی مرحله دوم انجام نشده است. در این حالت بانک به‌صورت خودکار ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت پس از کسر مبلغ مجدد همان مبلغ را به حساب شما بازمی‌گرداند. برای اطمینان باید صبر کنید و بعد صورتحساب بانک بگیرید و از بازگشت مبلغ مطمئن شوید.

نمی‌توانم برای پرداخت وارد صفحه بانک شوم؟
درصورتی‌که در ورود به صفحه بانک پیغام خطایی مشاهده می‌کنید این موارد را بررسی کنید ۱- مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ۲- اگر از فیل.تر ش.کن استفاده می کنید آن را خاموش کنید ۳- تاریخ و ساعت میلادی ویندوز را چک کنید اگر اشتباه است درست تنظیم کنید.